اهمیت صنعت برق و الکترونیک

الکترونیک را می توان منشا تمدن جدید بشریت دانست، سرعت رشد علم، افزایش راندمان تولید و بهبود کیفیت زندگی مردم از دستاورد هایی است که بدون قطعات برقی و قطعات الکترونیکی نمی شود به آن دست پیدا کرد. سهم عمده ای از تحولاتی که در دهه های گذشته در دنیا بوجود آمده است مرهون ظهور انواع قطعات الکترونیکی و ملزومات برقی است. و جالب اینکه هر ساله قطعات الکترونیکی و برقی بروزشده و کارآمدتری وارد بازار می شوند که موجبات این رشد مستمر را بوجود می آورد.
در صنعت، این الکترونیک است که به مکانیک روح میدهد و تلفیق این دو باعث بوجود آمدن خطوط تولید، ماشین آلت و ابزارهای کارا در سراسر جهان شده است. امروزه ابزار و وسیله ای را نمی بینید که حداقل بخشی از آن با برق کار نکند. این بدان معنا است که برق و الکترونیک نقشه مهمی در زندگی امروزی انسانها ایفا می کند.

از یک ایده خام تا یک محصول صنعتی

از زمانیکه یک ایده خام در ذهن شما پدیدار می شود تا زمانیکه آن ایده صنعتی سازی و به بازار عرضه شود،سه مرحله اصلی را طی خواهد کرد:
💎 اجرای درست هر کدام از این بخشها تاثیر بسزایی در به نتیجه رسیدن ایده شما خواهد داشت.

برون سپاری

برون سپاری یکی از تکنیک های کارامد مدیریتی است که در صورتی که به درستی اجرا شود باعث چابک شدن سازمان ، افزایش قابلیت انعطاف شرکت و در نهایت سودآوری بهینه خواهد شد. سرمایه خود را دقیق و هدف مند استفاده کنید و به یاد داشته باشید همیشه سنگین بودن یک سازمان نشانه بزرگی وموفقیت آن نیست. استخدام نیروی کار وفادار، کاردان و خودکار دغدغی تمام مدیران است.
آیا می شود طراحی مدارات الکترونیک را به دیگران سپرد؟ آیا می شود برای تامین قطعات الکترونیک از فروشندگان خوشنام و معتبر استفاده کرد؟ آیا می شود خط تولید و مونتاژ بردهای الکترونیک را برون سپاری کرد؟
خبر خوب این است که حتی می توانید فروش خود را نیز برون سپاری کنید!
ما بر انیم که بدلیل حضور گسترده در بازارهای بین الملل و ارتباطات موثر، به کارافرینان موفق در صنعت برق و الکترونیک کمک کنیم تا محصوالت با کیفیت خود را در بازارهای سراسر دنیا عرضه کنند

و اما شرکت هادی بان الکترونیک

شرکت هادی بان الکترونیک با بهرمندی از متخصصان مجرب و دهها سال تجربه سعی کرده است خدماتی متنوع را در حوزه برق و الکترونیک ارائه دهد تا تمام کسانیکه علاقه مند هستند در این صنعت حضور داشته باشند هدایت و پشتیبانی کند.
دست تمامی کارافرینان، مهندسان، سرمایه گزاران، صاحبان صنوف و حتی ایده پردازان خالقی که می خواهند فکر تجاری خود را در این صنعت به منصه ظهور برسانند را به گرمی خواهیم فشرد و از تمام ظرفیت خود برای رسید به هدف مورد نظر استفاده خواهیم کرد.

  • تامین قطعات الکترونیکی

✔ قطعات پسیو

✔ قطعات اکتیو

✔ نمایشگرها

✔ الکترونیک صنعتی

  • (PCBA) برد مدارچاپی و مونتاژ قطعات SMD و DIP

مدارک رسمی هادی بان الکترونیک