در هادی بان الکترونیک استخدام خواهید شد اگر

حرفه ای، باتجربه و مشتری مدار هستید.

استخدام در شرکت هادی بان الکترونیک

مشاغل استخدامی شرکت هادی بان الکترونیک مناسب چه افرادی می باشد؟ مدیران بسیاری از شرکت های حوزه الکترونیک بنا به دلایلی ترجیح می دهند که جذب افراد حرفه ای و متخصص را در برنامه کاری خود قرار ندهند تا در هزینه های شرکت خود صرفه جویی داشته باشند! اما ما در شرکت مهندسی هادی بان الکترونیک، تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین ها را جذب کنیم و از آنها حمایت کنیم. مخاطبان استخدام در شرکت های حوزه الکترونیک، عمدتا دانش آموختگانی هستند که به تازگی در یکی از گرایش های مختلف رشته برق فارغ التحصیل شده اند و در پی استخدام در شرکتهای الکترونیکی در ایران هستند.

مراحل استخدام شرکت هادی بان الکترونیک به گونه ای تنظیم شده است که تنها افرادی که در کار خود حرفه ای و باتجربه هستند می توانند در آزمون ها و مصاحبه های استخدام در شرکت هادی بان الکترونیک موفق شوند. دلیل سخت گیری ما هنگام استخدام افراد چیزی جز شایسته سالاری نمی باشد زیرا معتقد هستیم تنها کسانی که در کار خود تخصص دارند می توانند باعث رشد و پیشرفت هر چه بیشتر شرکت ما شوند. بنابراین اگر خود را حرفه ای می دانید، هر چه سریع تر برای استخدام در شرکت هادی بان الکترونیک اقدام کنید.

رده های شغلی استخدامی در شرکت هادی بان الکترونیک چگونه تعریف می شوند؟

به دلیل رویکرد تخصص گرایی و شایسته سالاری، استخدام در رده های شغلی گوناگونی صورت می پذیرد تا بتوانیم در هر بخش، بهترین خدمات خود را به مشتریان ارائه دهیم. هادی بان الکترونیک در هر مرحله از خدمات دهی خود، از افراد متخصص استفاده می کند؛ از لحظه ای که مشتری برای خرید قطعات (انواع قطعات الکترونیک صنعتی، انواع نمایشگر، آی سی … و یا سفارش اختصاصی واردات قطعات الکترونیک) یا سفارشات (مانند سفارش PCBA) خود با شرکت تماس میگیرد تا هنگام تحویل قطعات الکترونیک، همگی توسط بهترین کارشناسان متبحر این حوزه انجام می گیرد. لذا پیش از ارسال رزمه استخدام در شرکت هادی بان الکترونیک، توانایی های علمی و عملی خود را برای بودن در جمع ما مجددا مورد ارزیابی قرار دهید و اگر خود را یک فرد کاربلد می دانید و یا در پی تبدیل شدن به بهترین در حوزه ی کاری خود هستید، در ارسال رزومه کاری تان تردید نکنید.

شرکت هادی بان الکترونیک با بهرمندی از متخصصان مجرب و دهها سال تجربه سعی کرده است خدماتی متنوع را در حوزه برق و الکترونیک ارائه دهد تا تمام کسانیکه علاقه مند هستند در این صنعت حضور داشته باشند هدایت و پشتیبانی کند.
دست تمامی کارآفرینان، مهندسان، سرمایه گزاران، صاحبان صنوف و حتی ایده پردازان خالقی که می خواهند فکر تجاری خود را در این صنعت به منصه ظهور برسانند را به گرمی خواهیم فشرد و از تمام ظرفیت خود برای رسیدن به هدف مورد نظر استفاده خواهیم کرد.

دعوت به همکاری

  • ◀ مشخصات فردی
  • ◀ اطلاعات تکمیلی
  • ◀ همکاری با ما
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf, docx, حداکثر اندازه فایل: 128 MB.
    فایل های مجاز : jpg | png | pdf | docx